آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۹/۶ ساعت ۱۲:۴۸:۳۶
 
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۷:۰۰
نتانیاهو دنبال کننده “مسائل جنسی” در توییتر!
کد مطلب : 25701
ندای هیرمند: اما نکته جالب حساب توئیتری نتانیاهو چیست؟ این حساب کاربری تایید شده، یک اکانت مستهجن، آن هم به زبان فارسی را دنبال می کند.
نتانیاهو دنبال کننده "مسائل جنسی" در توییتر!

به گزارش ندای هیرمندبه نقل ازافکارنیوز: با فراگیر شدن کاربرد شبکه های اجتماعی سیاستمداران زیادی از سراسر جهان، برای اطلاع رسانی آخرین رویدادهای حوزه های مربوط به خود به این شبکه ها روی آوردند.
گرچه این شبکه ها در ایران با محدودیت دسترسی روبرو هستند اما اکثریت سیاستمداران دنیا از این شبکه ها استفاده می کنند. یکی از این شبکه های اجتماعی، توییتر است. از اوباما تا رجب طیب اردوغان همگی در این شبکه عضو و دارای حساب کاربری تاییدشده هستند.

مقامات صهیونیستی نیز یکی از اعضای ثابت توئیتر هستند. شمیون پرز، بنیامین نتانیاهو و افرایم هالوی از مقامات صهیونیستی هستند که به عضویت شبکه اجتماعی توئیتر درآمده اند. اما شاید حساب کاربری نتانیاهو ازسایر مقامات صهیونیستی جالب توجه تر باشد. حساب تویئیتری او از دفترش به روز رسانی می شود. وی ۱۷۶هزار و ۵۸۰نفر دنبال کننده دارد و توئیت های ۸۹نفر را دنبال می کند. برخلاف نتانیاهو شیمون پرز، تویئتر هیچ کاربری را دنبال نمی کند.

اکانت مستهجن حساب نتانیاهو!

اما حساب توئیتری نتانیاهو  نکته جالبی دارد. این حساب کاربری تایید شده، یک اکانت مستهجن، آن هم به زبان فارسی را دنبال می کند. در میان فهرست کسانی که نتانیاهو آنها را فالو (دنبال) می کند، یک حساب کاربری به نام “پرشین هات بوک” به چشم می خورد.

درقسمت اینفوی این حساب کاربری مستهجن نوشته شده است: اولین کتابخانه جنسی به زبان پارسی دانلود کتابهای آموزشی جنسی با فرمت های گوناگون! جالب اینجاست که این حساب توئیتری تنها ۶دنبال کننده یا فالوئر دارد که بنیامین نتانیاهوی صهیونیست یکی از آنهاست!

البته بنیامین نتانیاهو تنها این حساب فارسی زبان را دنبال نمی کند. در بین فهرست فالوئینگ (کسانی که حساب توئیتری آنها را دنبال می کند) توئیتر وزارت امورخارجه اسرائیل به زبان فارسی نیز مشاهده می شود. لازم به ذکر است که این صفحه تنها صفحه غیررسمی است که نتانیاهو دنبال کننده آن است.


5 × 1 =